АПК

Грантові програми:

АПК

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1. USAID
 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс  Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих  ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних  громадах (ОТГ)

У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток» планує  надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень.  Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до  675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім

фондів USAID), лізинг чи кредити повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

 КП ОТГ,  МСБ, НУО  

Від 270 000 до

675 000 гривень

 28.12.2018 Посилання на детальну інформацію

 

 Грантові програми:

Права людини та правосуддяКороткий опис Цільова аудиторія Сума гранту Дедлайн Посилання на детальну інформацію
1 Посольство Сполучених Штатів Америки
 

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсіпроектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Заявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду: розвиток громадянського суспільства; верховенство права та реформа в галузі права; прозорість органів влади; громадська підтримка освітніх ініціатив; вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру у суспільстві; права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, людей з інвалідністю та жінок; громадянська освіта; розвиток виборчої системи; протидія торгівлі людьми.

ГО від 5 000 до 24 000 USD постійно діюча Детальний опис програми
2

UNDP

Проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»
 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.
НУО

до 30 000

USD

постійно діюча

(до 31.03.2022)
Детальний опис програми
3 ПРОГРАМА USAID «НОВЕ ПРАВОСУДДЯ»
 

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи, у тому числі від організацій громадянського суспільства (тут і надалі – «ОГС»), які співпрацюють з судами та установами судової, виконавчої та законодавчої гілок влади у впровадженні реформи.

НУО

Від 250 000 до 810 000 гривень

27.03.2019

Детальний опис програми
4

ФОНД ДЕМОКРАТІЇ ООН

 

Фонд підтримує проекти, що сприяють посиленню ролі громадянського суспільства, підтримують права людини, заохочують участь усіх соціальних груп в демократичних процесах.

Проекти повинні працювати в одній з цих сфер:

-     Права та розширення прав жінок / Гендерна рівність;

-     Громадська активність;

-     Верховенство права та права людини;

-     Залучення молоді;

- Зміцнення потенціалу громадянського суспільства для взаємодії з урядом;

-     ЗМІ та свобода інформації;

-     Інструменти для знань.

 НУО  

До 300 000 грн.

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
5

ПРООН

 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання.

НУО До 30 000 доларів

Постійно діюча

до 31.03.2022
Детальний опис програми
6 Національний фонд підтримки демократії (NED)
 

NED зацікавлені в пропозиціях місцевих, незалежних організацій для безпартійних програм, які направлені на:

- Сприяння і захист прав людини та верховенства права;

- Підтримку свободи інформації та незалежних ЗМІ;

- Зміцнення демократичних ідей та цінностей;

- Сприяння підзвітності та прозорості;

- Зміцнення організацій громадянського суспільства;

- Зміцнення демократичних політичних процесів та інститутів;

- Сприяння громадянській освіті;

- Підтримку вирішення демократичних конфліктів;

- Сприяння свободі об'єднань;

- Зміцнення широкомасштабної ринкової економіки.
НУО

Середній розмір фінансування 50 000 доларів

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
7 ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДЕМОКРАТІЇ
 

Надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Мета – розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

Фіз. Особа, Громадська організація, ЗМІ

від 10 000 до 150 000 євро

Постійно діюча

Детальний опис програми
8 Рада Європи
  У межах програми Ради Європи «DISCO» оголошено конкурс мікро-грантів на проекти, спрямовані на підтримку прав людини та демократії. Цей конкурс пропозицій буде підтримувати проекти, спрямовані на сприяння створенню демократичного та інклюзивного суспільства шляхом сприяння розвитку культури демократії через сприяння освіті в галузі демократичного громадянства та освіти в галузі прав людини в державах - учасницях Європейської культурної конвенції.  

Громадська організація або неприбуткова організація, що діє в галузі освіти

Від 10 000 до 50 000 ЄВРО

31.12.2018  

Детальний опис програми

 

Енергоефективність та навколишнє середовище

 

Грантові програми:

Енергоефективність та навколишнє середовище

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

FASEP

 

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології.

органи влади

від 150 000 до

600 000 EUR

постійно діюча

 Детальний опис програми

 

Грантові програми:

Соціально-культурний розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1 Посольський фонд США зі збереження культурної спадщини (AFCP)        
 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурс «Великий проект-2019» на отримання гранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини. Програма має на меті збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель та пам’яток, важливих музейних колекцій, які є доступними для громадськості та охороняються законом в Україні.

Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням:

УМОВИ КОНКУРСУ

 Кваліфіковані профільні установи  

До 800 000 доларів

 

05.12.2018

 Детальний опис прогами

2

Посольство Японії в Україні

Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ»

 

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

СФЕРА ПРОЕКТІВ

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однако соблива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, допомога, надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Некомерційні організації

10 000 євро

постійно діюча

Детальний опис прогами

3

USAID

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства. Цей конкурс проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Заходи та види діяльності можуть включати наступні сфери (не обмежуючись ними): реагування на непередбачувані виклики під час розробки політик; міжрегіональні обміни; організація заходів та участь у заходах;

 НУО  до 20 000 USD  постійно діюча  Детальний опис програми
4

Міжнародний фонд «Відродження»

 

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.
 НУО  До 150 000 грн  Щомісяця протягом 2018 року  Детальний опис програми
5 Представництво МОМ в Україні. Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID)
 

Мета проекту:

просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

Завдання проекту:

Залучити широке коло членів громади (місцеву владу, представників різних професійних груп, включаючи представників місцевого бізнесу,

громадських організацій та ін.) до участі в плануванні та імплементації проектів, спрямованих на поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді у таких сферах як:

- надання соціальних послуг для населення громади за місцем проживання;

- розвиток молоді, громадського сектору, волонтерства, соціальних та громадських ініціатив;

- поліпшення умов для розвитку малого та середнього бізнесу;

- відновлення соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах таких як освіта, охорона здоров’я, екологія, управління водними ресурсами тощо;

- покращення управління житловим сектором, енергоефективності і місцевого економічного розвитку;

- попередження неврегульованої трудової міграції та зниження ризиків торгівлі людьми шляхом створення нових робочих місць.

 

ОТГ

 

До 20 000 доларів

 

30.11.2018

 

Детальний опис програми

6 «Креативна Європа»
 

Конкурс на отримання грантів від «Креативної Європи», програми з найбільшим об'ємом фінансування проектів у сфері культурних та креативних індустрій в Європі.

Надсилати заявки можуть проекти міжнародної співпраці двох типів:

- маломаштабні проекти, які тривають щонайдовше 48 місяців, залучають щонайменше 3 партнерів принаймні з 3 країн. Такі ініціативи можуть отримати до 200 000 євро – максимум 60% від загального обсягу коштів, передбачених для проекту.

- великомасштабні проекти тривають щонайдовше 48 місяців; партнери – принаймні з 6 країн. Фінансування до 2 млн євро – 50% від загального обсягу коштів, передбачених для проекту.

Для отримання більш детальної інформації перейдіть за посиланням:

 

НУО

 

Маломаштабні проекти:

200 000 євро

 

Великомасштабні проекти

До 2 000 000

євро
 

11.12.2018

Постійно діюча
 

Детальний опис програми

7 Culture Bridges
 

Програма Culture Bridges підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах, та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Гранти надаватимуться у всіх трьох категоріях. Проекти міжнародної мобільності фінансують поїздки до країн ЄС (і навпаки) до 4 000 євро. Проекти національної співпраці надають фінансування до 10 000 євро на реалізацію спільних проектів українських інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України. Проекти міжнародної співпраці підтримують спільні проекти культурних операторів з України та країн ЄС грантами до 50 000 євро.

 Організації громадянського суспільства, державного сектору та приватних організацій (також і прибуткових), що працюють у культурному та творчому секторах

Проекти міжнародної мобільності - до 4 000 євро.

Проекти національної співпраці - до 10 000 євро

Проекти міжнародної співпраці - до 50 000 євро.
 

Кінцевий термін подання заявки на гранти міжнародної мобільності — 9 січня 2019 року,

на проекти національної та міжнародної співпраці — 31 січня 2019 року.
 

Детальний опис програми

 

Місцевий розвиток

 

Грантові програми:

Місцевий розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Глобальний інноваційний фонд GIF

 

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Бізнес, органи

влади, НУО

від £30 000 до

£10 000 000

постійно діюча

Детальний опис програми

2 ІСАР Єднання Платформа "Маркетплейс" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
 

Гранти з організаційного розвитку ОГС надаються на конкурсній основі у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства» (далі Платформа Маркетплейс), який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Розгляд заявок Відбірковою Комісією відбувається щомісяця. Про дату наступного засідання

НУО Не вказано

Постійно діючий.

Розгляд щомісяця

Детальний опис програми
3 ПОСОЛЬСТВО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ        
 

Посольство США запрошує незалежні засоби масової інформації (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ.

Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

Пріоритети Фонду розвитку ЗМІ спрямовані на:

  1. Підвищення якості журналістської освіти шляхом:

- проведення практичних тренінгів для студентів факультетів журналістики;

- організації стажувань для студентів у провідних національних та регіональних ЗМІ;

- залучення студентів до міжрегіональних студентських обмінів;

- та ін.

 

НУО, ЗМІ

 

До 24 000 доларів

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
4 Програми «U-LEAD з Європою»
 

Учасники отримають підтримку у створенні та модернізації Центрів надання адміністративних послуг у громадах Фаза Впровадження реалізується у чотири раунди, до 150 учасників у кожному.

Можуть брати участь органи місцевого самоврядування:

  1. Об’єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) чисельністю від 5 000 до 50 000 мешканців, в яких відбулись перші вибори.
  2. ОТГ з чисельністю від 5 000 до 50 000 мешканців, в яких не відбулись перші вибори - для отримання інституційної, матеріальної та спеціальної допомоги (окрім мобільного ЦНАП);
  3. Територіальних громад з чисельністю мешканців від 5 000 до 50 000, які згідно з перспективним планом є адміністративним центром майбутньої ОТГ
  4. ОТГ з чисельністю мешканців понад 50 000 - для отримання інституційної та матеріальної підтримки.
  5. Територіальних громад (без обмежень щодо чисельності населення), які є ініціатором співробітництва територіальних громад у сфері адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

ПОДАЧА ЗАЯВКИ

 

Інституційна та матеріальна допомога

 

ОТГ

 

31.01.2019

 Детальний опис програми

 

Медицина

 


Грантові програми:

Медицина

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

 1      ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
 

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.

2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.

3)     Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.

4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.

5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів              (https://usaid-hrs.fluxx.io). 
Заклади ПМД комунальної власності громади/міста/району 18 000 доларів США 26 грудня 2018 року Детальний опис програми

 

Молодіжні гранти


Грантові програми:

Молодіжні гранти

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Рада Європи

Європейська молодіжна фундація

 

Відкрито конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації.  Запропоновані пілотні проекти:

  • повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;
  • діяльність за проектом повинна мати чіткі зв’язки або вплив на місцевому рівні;
  • повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

НУО

10 000 EUR

Постійно діюча

Детальний опис програми

2 UKRSIBBANK: Climate Changemakers Awards
 

UKRSIBBANK BNP Paribas розпочинає пошук талановитих студентів, молодих вчених та спеціалістів, які кожного дня працюють над вирішенням непростих викликів по збереженню екології. Якщо ви вважаєте, що ваш проект здатен змінити на краще або ж допоможе позитивно вплинути на екологію в Україні та світі, надсилайте свої заявки для участі.

Молоді науковці, студенти, спеціалісти

 

До 70 000 гривень

 

30.11.2018

 Детальний опис програми
3 Програма «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді»
 

Підтримує проекти, в яких молодь хоче втілити зміни у власному середовищі. Заявник на отримання гранту може бути або приватною, або юридичною особою.

Отримувачем гранту можуть бути тільки юридичні особи: навчальні заклади, університети, організації, об'єднання з Німеччини та України.

Мета програми: активізувати відносини між Німеччиною та Україною для стимулювання громадянської відповідальності та міжнародного порозуміння серед молоді країн-учасниць.

ОНЛАЙН ЗАЯВКА

 юридичні особи, такі як навчальні заклади, університети, організації, об'єднання з Німеччини та України  

До 50 000 євро

 

02.12.2018

 Детальний опис програми
Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельского
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Договор мэров
КП