Проект 

 

УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАД
ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

 
61200, МСП м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02
_______________________________________________________________________________________________
_____________№______________
На №________________________

 
Засідання постійної комісії
від 25 жовтня 2011 року

 
14.00

  
П о р я д о к д е н н и й: 


1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2011 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 76-VI (із змінами).
Доповідає: Авершин Сергій Володимирович - начальник Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації.


2. Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ „ОБЛЗЕМПРОЕКТ”.
Доповідає: Авершин Сергій Володимирович – начальник Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації.
Запрошені: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради;
Прокоп`єв Костянтин Єфремович – начальник Головного юридичного управління Харківської обласної державної адміністрації.

3. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров'я Слобожанщини» на 2011 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 80-VI.
Доповідає: Галацан Олександр Вікторович – начальник Головного управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.


4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 лютого 2011 року № 78-VI (зі змінами).
Доповідає: Захуцька Олена Володимирівна - начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

5. Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 грудня 2010 року № 64-VІ «Про обласний бюджет на 2011 рік» (зі змінами).
Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович - начальник Головного фінансового управління Харківської обласної державної адміністрації.


6. Про затвердження Програми збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Харківської області на 2011 – 2015 роки.
Доповідає: Перепелиця Дмитро Іванович - начальник Головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.


7. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Доповідає: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

8. Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Доповідає: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

9. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
Доповідає: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.


10. Про створення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ „ВЕЛИКИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ”.
Доповідає: Кузнєцов Дмитро Павлович – начальник управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.
Запрошені: Поливаний Анатолій Петрович – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.


11. Про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Харківської області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 01 грудня 2010 року № 7-VI.
Доповідає: Грива Роман Сергійович - начальник Головного управління житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.


12. Про хід виконання у 2011 році розділу 10 "Підтримка діяльності та розвиток культур національних меншин" комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням обласної ради від 03 лютого 2009 року № 1103-V (із змінами).
Доповідає: Зінченко Володимир Анатолійович - начальник управління внутрішньої політики та зв’язку з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації.


13. Про хід виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів по Харківській області на 2010-2014 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 червня 2010 року №1707-V.
Доповідає: Без’язичний Василь Федорович – начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації.

14. Про хід виконання регіональної Програми будівництва (придбання) доступного житла в Харківській області на 2010-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 29-VІ.
Доповідає: Рабинович Михайло Самуїлович – начальник управління містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації.

15. Про звільнення від сплати чистого прибутку (доходу) на 2011 - 2012 роки.
Доповідає: Чехунов Микола Васильович – голова постійної комісії.


16. Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Харківській області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 вересня 2010 року № 1805-V (зі змінами).
Доповідає: Клименко Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

17. Про внесення змін до Положення про постійні комісії Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 23 грудня 2010 року № 57-VI.
Доповідає: Клименко Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради.

Голова постійної комісії   Л. Немикіна

 

Президент Украины
Верховная рада Украины
Правительственный портал
Харьковская областная государственная администрация
Харьковский городской совет
Національне агентство з питань запобігання корупції
Украинская ассоциация районных и областных советов
Ассоциация органов местного самоуправления Харьковской области
Совет почетных граждан Харьковской области
СБУ
Стратегия развития Харьковской области на 2015-2017 годы
Детский телевизионный фестиваль «Дитятко»
Эффективная первичная медицина в громаде
Конкурс Масельского
Громада очима дітей
Грант
Харківський обласний центр здоров'я
Харківський центр туризму
Слободской край
Ресурсный центр устойчивого местного развития
РЕГИОНЕТ
Харьковский региональный институт государственного управления
Форум Фактор
Соглашение мэров
КП