Харьковский областной совет

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адрес: ул. Сумская, 64, г. Харьков, Украина, 61200
23 Октября 2021

Керівництво обласної ради 

Прізвище, ім`я,

по батькові

Посада

№ кімн.

Телефони

ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО

Тетяна Петрівна

голова обласної ради

102

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

КОНОНЕНКО

Альберт Васильович

перший заступник

 голови обласної ради

99

700-53-31

700-16-97 ф.

МУРАЄВА

Валерія Олегівна

заступник голови

обласної ради

100

700-53-13

700-53-35 ф.

БІЛОВОЛ

Тетяна Володимирівна

заступник голови

обласної ради

95

700-53-11

 

МАЛИШ

Андрій Володимирович

заступник голови

обласної ради

97

700-34-18

 

НЕМИКІНА

Людмила Петрівна

голова постійної комісії з питань бюджету

119

700-05-54

 

МАЛИШЕВА

Оксана Василівна

керуючий справами виконавчого апарату

113

700-22-99

715-73-49

 

КІСЕЛЬОВ

Юрій Леонідович

заступник керуючого справами

109

700-53-20

 

 

Управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом

 

Відділ патронатної служби

Прізвище, ім`я,

по батькові

Посада

№ кімн.

Телефони

-

начальник відділу

101

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

АНІКЕЄВА

Ольга Олександрівна

помічник голови обласної ради

101

700-40-57; 700-07-10

700-53-35 ф.

МАРФИЧ

Ольга Олександрівна

помічник першого заступника голови обласної ради

 

 

ГНАТУШОК

Андрій Миколайович

помічник заступника голови обласної ради

96

335-06-77; 700-53-11

ЛЕБЕЖЕНКО

Максим Олександрович

помічник заступника голови обласної ради

 

 

ЧУМАК

Владислав Віталійович

помічник заступника голови обласної ради

 

 

ЖОРОВА

Наталія Василівна

головний спеціаліст

98

700-53-31

 

Відділ кадрової роботи та нагород 

Прізвище, ім`я,

по батькові

Посада

№ кімн.

Телефони

ЖЕЛЄЗНЯК

Ірина Миколаївна

заступник начальника відділу

111

700-09-19

700-26-59

ШЕВЕЛЄВА

Анастасія Олександрівна

головний спеціаліст

111

715-72-51

 

Відділ по роботі з громадськістю та ЗМІ 

ПЄШКОВ

Павло Сергійович

заступник начальника управління, начальник відділу

107

700-53-05

ПРИХОДЬКО

Вікторія Анатоліївна

заступник начальника відділу

107

715-73-63

БЕЛЕВСЬКА

Аліса Вадимівна

головний спеціаліст

 

 

СТОРОЖЕВА                       Олена Петрівна

головний спеціаліст

107

715-73-63

ГРИЩЕНКО                     Олексій Вікторович

головний спеціаліст

107

715-73-63

 

Відділ по роботі із зверненнями громадян 

КУДІНА

Дар’я В’ячеславівна

начальник відділу

32

715-73-46;

700-14-50

БЄЛКО

Оксана Олексіївна

головний спеціаліст

33

715-73-48

ВЕГЕРА

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

94

715-72-28

 

Управління з організаційних питань діяльності ради 

БОНДАРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління

114

    700-53-10

715-73-00 ф.

 

Відділ з питань депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій 

 

Відділ документообігу та контролю 

 ФЕДОТОВА

Марина Миколаївна

заступник начальника управління, начальник відділу

94

700-53-23 ф.

715-72-28; 700-53-33

РИКОВА

Світлана Володимирівна

заступник начальника відділу

94

715-72-28

ЗАЛЕВСЬКА

Ірина Анатоліївна

заступник начальника      відділу

 125-а

700-53-04

БУДКО

Олена Олексіївна

головний спеціаліст

125-а

715-72-41

ТАРАСОВА

Анастасія Євгеніївна

головний спеціаліст

94

                   715-72-28

КОЛОДЯЖНА

Анна Віталіївна

головний спеціаліст

40

715-72-13

АМЬОХІНА

Ганна Валентинівна

головний спеціаліст

33

715-73-48

 

Організаційний відділ 

ГУНБІНА                          Олена Володимирівна

начальник відділу

108

715-72-87

АНДРІЄВСЬКА

Ірина Геннадіївна

головний спеціаліст

108

700-24-13   

 КОЛОДКІНА

Вікторія Миколаївна

головний спеціаліст

40

700-53-14

 

Відділ аналітичної роботи та моніторингу виконання регіональних програм 

ПЕРЕСАДА

Наталія Миколаївна

начальник відділу

39

 

АРТЮХ

Анастасія Леонідівна

головний спеціаліст

Держ

пром 6 підїзд                8 пов

.к. 53

 

 

Управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків  

ПУГАЧ

Наталія Вікторівна

начальник управління

Держ

пром 6 підїзд                8 пов.

700-53-21

 

 

Відділ з моніторингу реформ та впровадження міжнародної технічної допомоги 

АКУЛОВА

Вікторія Олександрівна

начальник відділу

 

 

ШАХОВА

Юлія Віталіївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

 

 

Відділ взаємодії з органами місцевого самоврядування та розвитку територій 

КОВАЛЬОВА

Ірина Олексіївна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

705-19-88

ФУНТОВА

Віта Петрівна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-80

 

Відділ розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту 

                МОРОЗ

Олена Василівна

заступник начальника управління, начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

715-72-64

САЛЮКОВ

Олександр Шамілович

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-53-08

ПАРХОМЕНКО                        Діана Юріївна

головний спеціаліст

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-53-08

 

Відділ міжнародних зв’язків та презентаційної роботи 

ВЯЗОВСЬКА

Ірина Олегівна

начальник відділу

держпром 6 підїзд                8 пов.

700-31-28

ПОТЄХІНА

Марта Володимирівна

головний спеціаліст

 

 

 

Управління бухгалтерського обліку, фінансів та господарської діяльності 

СТОРОЖЕНКО

Ніна Митрофанівна

начальник управління,

головний бухгалтер

110

700-53-17

715-72-91

 

Відділ бухгалтерського обліку та фінансів 

КОВАЛЬОВА                          Олена Михайлівна

заступник начальника управління, начальник відділу, бухгалтер

122

700-53-19

НІКІТІНА

Людмила Леонідівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

700-53-12

КРАСНА

Ольга Павлівна

головний спеціаліст, бухгалтер

104

700-53-12

 

Відділ державних закупівель 

ЖУПІЙ

Олена Олександрівна

начальник відділу

112

700-20-08

ШПАРАГА

Сергій Юрійович

головний спеціаліст                   

 

 

 

Відділ програмно-комп’ютерного забезпечення 

МІТІЧКІН

Костянтин Анатолійович

начальник відділу

165

700-53-22

ШИШКО                                 Ігор Валерійович

головний спеціаліст                  

165

700-53-22

 

Відділ матеріально-технічного забезпечення 

СВІШЕВСЬКА

Лідія Анатоліївна

начальник відділу

151

700-53-26

ФІЛЬОВА

Олена Олександрівна

головний спеціаліст

151

715-73-77

 

Управління з питань комунальної власності 

СИДОРЕНКО

Ольга Миколаївна

начальник управління

117

700-47-70

 

Відділ управління об’єктами спільної власності 

ГЕРШАННІК

Наталя Володимирівна

начальник відділу

175

705-32-50

НОВИЦЬКА                       Тетяна Миколаївна

головний спеціаліст

175

700-07-44       

-

головний спеціаліст

175

705-32-65

 

Відділ по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин 

ПОТОПАЛЬСЬКА

Ірина Євгеніївна

заступник начальника управління, начальник відділу

106

705-32-88

РИЖКОВА

Вікторія Валеріївна

головний спеціаліст

106

715-72-61

СОЛОМІНА

Дарина Сергіївна

головний спеціаліст

106

705-19-83

 

Відділ аналізу роботи суб’єктів спільної власності 

БУР’ЯНОВА

Марина Петрівна

заступник начальника управління, начальник відділу

105

700-53-30

КИРИЧЕНКО

Тетяна Михайлівна

головний спеціаліст

39

700-03-45

 

Управління правового забезпечення діяльності ради 

КОВАЛЕНКО

Юлія Юріївна

начальник управління

90

 

 

Відділ правового представництва 

БАРАНОВСЬКА

Тетяна Миколаївна

заступник начальника управління, начальник відділу

90

715-72-89

ПІКАЛОВ

Олексій Олексійович

головний спеціаліст

 

 

 

Відділ правових експертиз 

ОСЬМУХА

Наталія Григорівна

начальник відділу

 

 

ПОГУЛЯЄВА

Томіла Володимирівна

 

головний спеціаліст

90

705-32-91

 

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції 

-

начальник відділу

90

700-53-27

ФОМІНА

Вілена Іванівна

головний спеціаліст

 

 

 

Відділ з питань природокористування та земельних відносин 

КРЮЧКОВ

Ілля Миколайович

начальник відділу

 

 

ЗУЄВА

Ольга Борисівна

головний спеціаліст

90